יתרונות קרן אירלנד ישראל

קרן אירלנד ישראל מנוהלת על ידי אנשי עסקים והייטק ישראלים, הקרן משקיעה בנכסים באירלנד משנת 2011, וב 2016 פתחה את שעריה למשקיעים חיצוניים. [קרא עוד עלינו]

השקעות בסכומים נמוכים

המודל שלנו מאפשר למשקיע לרכוש חלק בנכס ולאו דווקא את הנכס במלואו – ניתן להשקיע החל מ 50,000 אירו. בתמורה יקבל המשקיע את חלקו היחסי בנכס. בנוסף, הרכישה אינה מוצמדת לדירה ספציפית, ככה למשל, הוצאות בלתי צפויות על דירה מסויימת מתחלקת בין כל השותפים בעלי הבניין, וההכנסה החודשית יציבה יותר בהתאם.

ליווי מקצועי

הקרן מלווה על ידי אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר באירלנד, עם משרדי עו״ד המובילים באירלנד פיליפ-לי ואוגייר-לימן, ומשרד רואי החשבון fM accountants.

ניהול שקוף

כל החוזים לאורך כל הדרך פתוחים ומדווחים למשקיעים.
הקרן בוחנת כל עסקה לעומקה, מטפלת בכל התהליך וכמובן גם בשוטף כולל דוחות ביצועים חודשיים המועברים לכל משקיע לאורך כל תקופת ההשקעה.
מודל הניהול של הקרן הינו לפי השתתפות ברווחים ולכן ישנה זהות אינטרסים בין הקרן ומשקיעיה.

תשואות גבוהות משכ״ד, ולא עסקאות השבחה

גופי השקעה רבים המתמחים בנדל״ן, מייצרים עסקאות השבחה, בהן המשקיע מלווה כסף לרכישת הנכס והשבחתו (הלוואת מזנין), והיזם מעריך כי הנכס המושבח יימכר במחיר גבוה ממחיר הקניה + השיפוץ + התשואה שהובטחה למשקיע. עסקאות כאלו תלויות במצב השוק ביום המכירה, אם השוק יימצא בקפאון או ירידה, יקשה הדבר מאוד על סגירת העסקה והפיכתה למשתלמת ליזמים.
קרן אירלנד ישראל מייצרת את התשואה מהשכרת הנכסים, ככה שהתשואה לא תלויה ביכולת למכור את הנכס בעודף תוך X שנים, ולכן בטוחה יותר.

כתבו עלינו…